Ceník ubytování

Pouze týdenní pobyty od SOBOTY do SOBOTY v letní (červenec, srpen) a zimní sezóně (jarní prázdniny).

Mimo sezónu lze domluvit prodloužený víkend (cena dle počtu nocí).

(Silvestr obsazen)

Apartmán menší (4+1) Cena:  14.000,- Kč
Apartmán větší (8+1) Cena:  28.000,- Kč

VELIKONOCE (Čt-Po)  8.000,-Kč menší apartmán
VELIKONOCE (Čt-Po) 16.000,-Kč větší apartmán

Cena za ubytování zahrnuje spotřebu vody, ložní prádlo, ručníky, utěrky, zapůjčení dětské postýlky včetně peřinek a povlečení, parkování u chalupy, možnost grilování s venkovním posezením /pouze letní období/.

K ceně za pronájem se vždy na konci pobytu vyúčtují skutečně spotřebované energie /elektrické dle elektroměru/, spotřeba dřeva, rekreační poplatky obci a úklid 700kč za jeden apartmán, 1000kč za celou chalupu.

 

Informace k rezervaci

Do sedmi dnů po odeslání závazné přihlášky musí být uhrazena záloha ve výši 50% konečné částky za ubytování. Jestliže požadovaná částka nebude uhrazena v požadovaném  termínu, jsme oprávněni nabídnout tento termín dalšímu zájemci.

Doplatek částky je hrazen ubytovaným v den nástupu.

 

Storno podmínky: 

Storno poplatek se počítá z výše zálohové platby.

 

Storno poplatek:

60 a více dní předem – bez poplatku.

59-30 dní předem – 50% z výše zálohové ceny

29 a méně dní – 100% z výše zálohové platby.

 

Storno musí nájemce provést písemně /e-mail/ a pronajímatel vyrozumí nájemce o přijetí storna rovněž písemně /e-mail/. Rozhodné je datum dne přijetí e-mailu.    

V případě, že nájemce ze svého rozhodnutí ukončí svůj pobyt před sjednaným termínem odjezdu, nemá nárok na jakoukoliv náhradu.

 Začátek pobytu je mezi 16-18 hodinou.

Ukončení v poslední den pronájmu do 9.30 hodin.

Při převzetí objektu složí  nájemník zálohu na škody, tzv. kauci ve výši  5000Kč. Kauce je po skončení pronájmu vratná v plné výši  v případě, že nedojde ke škodě na zařízení nebo objektu způsobenou nájemníky. Přesáhne-li   škoda výši zálohy, je nájemník povinen tuto škodu  uhradit v plné výši na místě před odjezdem.